Rozvoz

Jste vytíženi a nezbývá Vám čas na pořádný oběd? Objednejte si nás přes Dáme jídlo - www.damejidlo.cz!

Catering

Chystáte firemní akci či soukromou oslavu s přáteli a chcete překvapit chutným, ale lehkým, cenově dostupným pohoštěním?

Objednejte si u nás své oblíbené polévky, saláty či jiné dobroty z našeho běžného sortimentu. Uvaříme či upečeme pro Vás také cokoli dle Vašeho přání.

Nabídnout Vám umíme all inclusive catering, který obsahuje zapůjčení malého kotlíku (10l) či velkého režonu /ohřívač jídla/ (20l) či dodání nádobí pro jednorázové použití. Catering nabízíme s naší asistencí při servírování, případně též s obsluhou a následným úklidem tak, abyste měli svou akci zcela bez starostí. 

Prodej do kaváren, bister..

Provozujete kavárnu či jiný podnik a chybí Vám v nabídce teplá polévka, salát či nějaká ta sladkost ke kávě? Nabízíme prodej všeho, co standardně vaříme a pečeme, v množství, jaké si objednáte minimálně 24 hodin dopředu.

Spolu s horkou polévkou, kterou k Vám dovezeme v termovárnici, Vám po zkušební dobu jednoho měsíce zdarma zapůjčíme kotlík (10l) či režon (20l), následně Vám zařízení pronajemem za úplatu či odprodáme. Doprava je účtována ve výši 60 Kč - 150 Kč a odvíjí se od lokality Vašeho provozu.

Firemní obědy

Obědy do firem dodáváme jak jednorázově, tak pravidelně. Objednat si můžete naše horké polévky, pečivo, sendviče, saláty i sladké a slané koláče, a to vždy minimálně 24 hodin dopředu.

I do firem zapůjčujeme termovárnice či kotlík na polévku na zkušební dobu jeden měsíc, následně Vám zařízení pronajmeme za úplatu či odprodáme.

Dárkové poukazy

Překvapte své přátele, obchodní partnery či zaměstnance a věnujte jim dárkový poukaz do Polífkárny na konzumaci čehokoliv dle vlastního výběru. Dárkové poukazy nabízíme v nominální hodnotě 50 Kč a lze je uplatnit ve všech Polífkárnách. 

 


^ nahoru

 

Polífkárna s.r.o.

Olbrachtova 64, 140 00 Praha 4

IČ: 275 69 055

www.polifkarna.com

Lucie Maršíková, obchodní manažer, +420 731 583 025, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

fb 32   Facebook  Polífkárna     uploads2Fstory2Fthumbnail2F86952Finstagram icon.png2F950x534   Instagram  polifkarna

 

                               

 

 

[login]