Rozvoz

Jste vytíženi a nezbývá Vám čas na pořádný oběd? Zavolejte si nás přes Dáme jídlo, www.damejidlo.cz!

Catering

Chystáte firemní akci či soukromou oslavu s přáteli a chcete je překvapit chutným pohoštěním? Objednejte si u nás své oblíbené polévky, saláty či jiné dobroty z nabízeného sortimentu, uvaříme a upečeme pro Vás i na přání. Nabídnout Vám umíme all inclusive catering, tj. zapůjčení malého kotlíku (5l, 10l) či velkého režonu (20l, 40l) spolu s naší asistencí při servírování, případně též s obsluhou tak, abyste měli svou akci zcela bez starostí. 

Ostatní prodej

Provozujete kavárnu či jiný podnik a chybí Vám v nabídce teplá polévka, salát či nějaká ta sladkost ke kávě? Nabízíme prodej všeho, co standardně vaříme a pečeme, v množství, jaké si objednáte minimálně 24 hodin dopředu. Spolu s horkou polévkou, kterou k Vám dovezeme v termovárnici, Vám po zkušební dobu zdarma zapůjčíme kotlík (5l, 10l) či režon (20l, 40l), poté Vám rádi poradíme s výběrem vlastního výhřevného zařízení. Doprava je účtována ve výši 60 Kč - 150 Kč a odvíjí se od lokality Vašeho provozu.

Dárkové poukazy

Překvapte své přátele, obchodní partnery či zaměstnance a věnujte jim dárkový poukaz do Polífkárny na konzumaci čehokoliv dle vlastního výběru. Dárkové poukazy nabízíme v nominální hodnotě 50 Kč a lze je uplatnit v Polífkárnách Budějovická a Pankrác. 

 


^ nahoru

 

Polífkárna s.r.o.

Olbrachtova 64, 140 00 Praha 4

IČ: 275 69 055

 

www.polifkarna.com, fb 32Facebook 

 

Lucie Maršíková, obchodní manažer, +420 731 583 025, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                 

 

 

[login]